Sıkça Sorulan Sorular

Provizyon işlemi araç kiralama esnasında uygulanan bir prosedürldür. Kiralama esnasında ardınızdan gelebilecek herhangi bir trafik cezası , köprü geçişi , otoban kullanımları veya diger ek ücretleri koruma altına almak için uygulanır. Provizyon iptalleri araç iade gününüzün ertesi günü bankaya faks çekilerek , 2 ila 15 iş günü içerisinde iptali sağlanır.

Kaza durumunda can güvenliğini sağladıktan sonra paniklemeden, kaza çift taraflı ise kaza tespit tutanağı ; kaza tek taraflı ise polis, jandarma tutanağı gereklidir. Araçlarınızı teslim alırken kaskosunun durumu hakkında detaylı bilgi alınız.

Online araç kiralama işlemlerinizi anasayfa üzerinde bulunan kutucukdan araç alış ve teslim yerinizi, tarih ve saatinizi belirleyerek, güncel uygun araç listesini görüntüleyebilirsiniz. Kola ve hızlıca online rezervasyonunuzu tamamlayabilir ödemesini anında online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Araç kiralamalarında ehliyet ve yaş sınırı araç sınıflarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Ekonomik sınıf araçlar için veya üst segment araçlar için yaş sınırlarını, online rezervasyon yaparak araç bilgilerinin yazdığı kısımdan görüntüleyebilirsiniz.

Aracınızı teslim alırken, çoğu araç kiralama şirketi, adınıza düzenlenmiş ve bankacılık kurumu tarafından verilmiş geçerli bir kredi kartı ve kredi tutarı (depozito) için yeterli bakiye talep edecektir.
Whatsapp Telefon